Львів прощається із Героєм із Донецька, який переїхав на початку повномасштабного вторгнення

1
43
Прощання із Тарасом Гаврилишиним Фото: Андріана Стахів

6 травня 2023 року о 10:00 год відбудеться прощання з Героями Віталієм Крісою та Юрієм Бережецьким.

Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Віталій Кріса (21.06.1976-01.05.2023) Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №93 Львівської міської ради. Здобув дві вищі освіти у Національному університеті «Львівська політехніка», де також закінчив військову кафедру.

Після завершення навчання працював у банківській сфері, обіймав керівні посади у місцевих відділеннях Акціонерного товариства «УкрСибБанк» та Публічному акціонерному товаристві «Дельта Банк». У вільний час захоплювався садівництвом.

У жовтні 2022 року став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боровся із російськими загарбниками на Донеччині.

У Віталія Кріси залишилися батьки, дружина та двоє синів.

Юрій Бережецький (23.07.1975-18.04.2023) Уродженець Донецька.

Здобував вищу освіту за спеціальністю «інженер-електромеханік». Проживав у місті Черкаси, згодом перебрався до села Новоукраїнка Черкаської області. Працював електриком у Сільськогосподарському товаристві з обмеженою відповідальністю «Україна».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації переїхав до Львова.

Добровольцем вступив до складу військової частини А4084, виконував бойові завдання на посаді командира відділення кулеметного взводу стрілецької роти на території Донецької області.

1 коментар

Leave a Reply