Львів прощатиметься з загиблим Героєм Андрієм Резніковим

0
277

Завтра, 15 листопада, Львів попрощається з Героєм Андрієм Резніковим, який загинув, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону відбудеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка Героя

Андрій Резніков (25.11.1981-07.11.2022). Львів’янин.

Навчався у Ліцеї “Інтелект”. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ “Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу Національного університету харчових технологій” за спеціальністю “кондитер-кулінар”.

У 1999 році проходив військову службу у лавах Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ). Додатково здобував освіту у місті Арієль, де згодом розпочав свій кар’єрний шлях.

У 2010 році повернувся на Батьківщину, займався підприємницькою діяльністю.

Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації став до лав територіальної оборони. Боровся проти окупантів у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. Під час проходження служби заочно навчався на юридичному факультеті.

У Андрія Резнікова залишилися мама, дружина, донька та старший брат.

Залишити відповідь