Львів прощатиметься з Героєм Тарасом Жеребецьким

0
167
Львів прощатиметься з Героєм Тарасом Жеребецьким

Сьогодні, 21 липня, Львів попрощається з Героєм Тарасом Жеребецьким, який загинув, рятуючи своїх побратимів. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

О 15.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, о 15.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища. На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Тарас Жеребецький (07.09.1987 – 18.07.2022) Народився у місті Червонограді Львівської області. Все своє свідоме життя прожив у Львові.

Закінчив Червоноградський навчально-виховний комплекс № 10 Червоноградської міської ради. Вищу освіту здобув в Українській академії друкарства.

Активний учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності.

З початком російсько-української війни у 2014-му році проходив військову службу в лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Із 2020 року був головою фракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Львівській районній раді.

Старший сержант. З початком повномасштабного вторгнення росії захищав Україну у складі 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Указом Президента України від 4 квітня 2022 року № 391 нагороджений орденом «За мужність». Захисник Луганського аеропорту.

Загинув 18 липня 2022 року рятуючи поранених побратимів.

У Тараса Жеребецького залишились дружина, син та донька.

Залишити відповідь