Львів попрощається із двома захисниками (ФОТО)

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Фото захисників

0
161

Завтра Львів попрощається із захисниками Романом Бажаном та Миколою Пирогом

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

🕯 Роман Бажан (10.10.1986-16.12.2023). Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №67 та школі №1 міста Львова. Здобув вищу освіту в Національному лісотехнічному університеті України. Після завершення навчання працював на меблевій фабриці, згодом займався приватними ремонтами. Завжди відверто висловлював свою громадянську позицію, брав участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів до лав батальйону територіальної оборони «Лев». Надалі боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у складі 82-ї окремої десантно-штурмової бригади. 

🕯 Микола Пиріг (19.05.1987-16.12.2023). Народився у місті Соснівка Львівської області. Проживав у Червонограді. У 2007 році вступив до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час обіймав посаду заступника керівника з виробництва на Львівському хлібзаводі №5, згодом працював на підприємстві «Євротек». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань у Великій Британії боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 82-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Залишити відповідь