Львів попрощався з Героями Романом Циганським та Юрієм Губ’яком

0
76

Львів попрощається ще з двома Героями. Роман Циганський та Юрій Губ’як загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

Роман Циганський (08.03.1988-18.02.2023). Львів’янин.

Навчався у Загальноосвітній школі № 64 міста Львова (сьогодні – Ліцей «Гроно» Львівської міської ради). Закінчив Вище професійне училище № 20.

Після завершення навчання проходив строкову військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Ветеран АТО. У 2014-2015 роках виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Романа Циганського залишилися мама, брат, дружина та двоє синів.

Юрій Губ’як (21.04.1985-19.02.2023). Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №74 імені Марійки Підгірянки Львівської міської ради.

Працював у будівельній сфері, захоплювався своєю справою. Любив активний відпочинок.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Юрія Губ’яка залишилися мама, бабуся, цивільна дружина, четверо дітей, сестра та племінники.

Leave a Reply