Львів планує придбати 100 тролейбусів з автономним ходом

0
544
тролейбуси у депо простоюють, бо немає водіїв

Виконавчий комітет ЛМР підтримав рішення «Про надання у 2021 році висновку щодо доцільності залучення ЛКП «Львівелектротранс» кредиту від Міжнародної фінансової корпорації для реалізації проекту фінансування закупівлі до 100 тролейбусів з автономним рухом і заряджанням під час руху та реконструкції і розширення контактної мережі для тролейбусів.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Відтак буде підготовлено відповідний проєкт ухвали на розгляд сесією ЛМР.

«Пропонуємо надати у 2021 році висновок щодо доцільності залучення Львівським комунальним підприємством «Львівелектротранс» кредиту від Міжнародної фінансової корпорації для реалізації проекту фінансування закупівлі до 100 тролейбусів з автономним ходом і заряджанням під час руху та реконструкції і розширення контактної мережі для тролейбусів.

З Міжнародною фінансовою корпорацією працюємо більше ніж 2 роки. Ми знайшли ті вигідні умови для міста, які ми можемо отримати від МФК. Тому зараз просимо затвердити висновок про доцільність отримання фінансування від них, і тоді винесемо відповідний проєкт ухвали на сесію», – доповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку.

Leave a Reply