Львів отримав бюджет розвитку у частині гуманітарного блоку

0
987
Петро Адамик

Львів отримав бюджет розвитку у частині гуманітарного блоку.

Про це інформує фракція “Європейської Солідарності” у Львівській міськраді, пише Кулемет.

За – 53 голоси

Напередодні сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати фракції «Європейська Солідарність» озвучили свої пропозиції до бюджету розвитку. Ми вдячні колегам з інших фракцій за підтримку цих ініціатив.

Детальний перелік пропозицій, які разом з колегами погодили внести до бюджету розвитку міста Львова на профільних комісіях по напрямках:

📌Охорона здоров’я:

– Вилучити стрічку «Капітальний ремонт території для облаштування місць для паркування автотранспортних засобів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9» у сумі 500,0 тис. грн.

– Вилучити стрічку «Будівництво елітно-посадкового майданчика гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9» у сумі 500,0 тис. грн.

– Вилучити стрічку «Капітальний ремонт благоустрою прилеглої території Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9» у сумі 800,0 тис. грн

– Передбачити видатки на «Капітальний ремонт шатрового даху КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова» на вул. В. Навроцького,23» у сумі 2,5 млн. грн.

– Передбачити видатки на «Придбання етиленоксидного стерилізаційного приладу» у сумі 1,2 млн. грн.

– Збільшити видатки на «Капітальний ремонт з заміни вікон Центру терапії за адресою вул. Генерала Чупринки, 48» у сумі 700,0 тис. грн.

– Збільшити видатки на «Капітальний ремонт приміщень цокольного поверху під відділення фізичної реабілітації та раннього втручання за адресою вул. Генерала Чупринки, 61» у сумі 1,0 млн.грн.

– Збільшити видатки у стрічці «придбання лапараскопічної стійки для надання медичної допомоги пацієнтам хірургічного профілю КНП «5-та міська клінічна лікарня м. Львова», вул. Генерала Т. Чупринки, 45» на суму 400,0 тис.грн.

– Передбачити кошти на закупівлю обладнання без умов лізингових договорів.

– Кошти у сумі 25, 5 млн. грн. визначити розпорядником коштів управління охорони здоров’я, а саме зазначити у стрічці на придбання обладнання для закладів охорони здоров’я (зі стрічки Внески до статутного капіталу комунального некомерційного підприємства (Послуга з приєднання (нестандартного) потужності до електричних мереж комунальної 8-ї міської клінічної лікарні на вул. Навроцького, 23»))

📌Соціальний захист:

– Капітальний ремонт фасаду «Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб» на вул. Угорській, 2.

– Капітальний ремонт фасаду та стін приміщень Галицького відділу соціального захисту УСЗ ДГП ЛМР на вул. Ф. Ліста, 5.

– Кошти на проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу погодити у сумі 1 500 000,00 грн.

– Кошти на виготовлення та проведення експертизи проектно-кошторисної документації на ремонтно-реставраційні роботи приміщень Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою м. Львів, вул. М. Коперника, 16 погодити у сумі 2500000,00 грн.

– Кошти на облаштування елементів доступності для осіб з інвалідністю (підйомники) ЛКП «Львівсвітло» у сумі 2000000,00 грн.

📌Освіта:

– Капітальний ремонт басейну СЗШ № 96 вул. Довженка, 13 У СУМІ 1,5 млн. грн.

– Капітальний ремонт спортивного залу СШ № 1, вул. Трильовського, 17 у сумі 700,0 тис. грн.

– Капітальний ремонт спортивного майданчика СЗШ № 73, вул. Дністерська,5 у сумі 2,0 млн. грн.

– Капітальний ремонт гідроізоляції фундаменту та дренажу будівлі у ПШ «Світанок» на вул. С. Петлюри, 43-А у сумі 1,0 млн. грн.

– Капітальний ремонт території СЗШ № 32 вул. Я. Гашека, 13 у сумі 700,0 тис. грн.

– Капітальний ремонт спортивного майданчику СЗШ № 32 вул. Я. Гашека, 13 у сумі 2,5 млн. грн.

– Капітальний ремонт стадіону Ліцею № 45 вул. Наукова, 25 у сумі 2, 5 млн. грн.

– Капітальний ремонт харчоблоку та облаштування лінії роздачі у ліцеї «Гроно» вул. Вигоди, 27 у сумі 1,0 млн. грн.

– Капітальний ремонт харчоблоку СЗШ № 74 вул. Огієнка, 9, Рудне у сумі 1, 1 млн. грн.

– Капітальний ремонт спортивного майданчику СЗШ № 74 вул. Огієнка, 9, Рудне у сумі 1,0 млн. грн.

– Капітальний ремонт ДНЗ №96 на вул. Клепарівській, 31 у місті Львові на 1,0 млн. грн.

– Будівництво дитячого дошкільного навчального закладу на вул. Білогорщі, 3-А із знесенням існуючої нежитлової будівлі збільшити видатки на суму 5,0 млн. грн.

– Капітальний ремонт ЗДО № 18 збільшити на 500,0 тис грн.

– Капітальний ремонт ДНЗ № 111 вул. Виговського, 1а збільшити на 5,0 млн. грн.

– Завершення будівництва корпусу СЗШ № 74 в смт. Рудно у сумі 11,7 млн. грн.

📌Культура:

– Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво музичної школи на вул. Личаківській, 105 у сумі до 500 тис. грн.

– Вилучити: розробка інформаційного порталу у сумі 900,0 тис. грн.
Збільшити видатки за рахунок вилучених стрічок:

– на Капітальний ремонт Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва на вул. Академіка В. Гнатюка, 11 на суму 6, 0 млн. грн.

– на капітальний ремонт глядацької зали Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва на вул. Академіка В. Гнатюка, 11 на суму 500,0 тис. грн.

– на придбання обладнання ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького” у сумі 1,0 млн. грн.

– на Капітальний ремонт народних домів Львівської МТГ (с. Малехів, с. Великі Грибовичі.с. Малі Грибовичі,с. Ситихів , с. Збиранка, с. Гряда, с. Воля-Гамулецька, с. Зашків, с. Завадів, с. Зарудці, с. Лисиничі, с. Підбірці, с. Рясне-Руське, с. Підрясне, м. Дубляни, м. Винники, смт. Рудне, смт. Брюховичі, м. Львів) збільшити на 1,0 млн. грн.

– на Реконструкцію біліотеки філії № 41 ЦБС для дорослих м. Львова у сумі 1,0 млн.грн. (смт. Рудне).

– Капітальний ремонт приміщення дитячої школи мистецтв №5 м. Львова на вул. Стрийській, 79 у сумі 1,0 млн.грн.

– Капітальний ремонт біліотеки філії № 43 ЦБС для дорослих вул. Стрийській, 79 у сумі 600 тис. грн.

📌Молодь та спорт:

– Зменшуємо видатки на Будівництво палацу Спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові) у суму 9, 0 млн. грн.
Натомість погодили профінансувати:

– Реконструкція спортивного комплексу на вул. Кастелівці, 8 у сумі 5, 0 млн.грн.

– Капітальний ремонт Скейт-парку на вул. Любінській, 93 у сумі 1, 0 млн.грн.

– Капітальний ремонт Скейт-парку на вул. Стрийська, 61, у т.ч. виготовлення ПКД у сумі 300, 0 тис. грн.

– Придбання обладнання та предметів довгострокового користування для ЛКП «Спортресурс» (спеціалізований спортивний автомобіль) у сумі 1,4 млн.грн.

– Будівництво дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків у сумі 1, 3 млн.грн.

“Як і обіцяли, робимо все для того, щоб цьогорічний міський бюджет був орієнтований на соціальну сферу, зокрема медицину”, – йдеться у повідомленні.

📢Львів отримав бюджет розвитку у частині гуманітарного блоку. За – 53 голоси. ✅
✔Напередодні сьогоднішнього пленарного…

Опубліковано Фракція “Європейська Солідарність”. Львівська міська рада Четвер, 11 березня 2021 р.

Залишити відповідь