Львів може знову потонути у смітті: обласна рада збирається на позачергове засідання

1
933

Сьогодні, 18 червня, відбудеться позачергове пленарне засідання Львівської обласної ради.

Депутати розглянуть питання про стан справ із вивезенням твердих побутових відходів з міста Львова.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин наголошує, що сміття криза у Львові знову може повторитись через бездіяльність мера Львова Андрія Садового.

Під час попереднього пленарного засідання депутатам не вдалось розглянути це питання, адже Садовий традиційно ігнорує засідання сесій обласної ради.

“Сьогодні, прикриваючи власну безгосподарність лементом «про блокади» , як тоді у 2016 році Андрій Садовий знову створює для усіх львів‘ян і гостей міста проблему зі сміттям”, – наголосив голова обласної ради Олександр Ганущин.

1 коментар

  1. Час розплати прийшов… Потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., поліцейської маніячки Муравської, мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш…

Leave a Reply