Львів доплачуватиме за харчування військовослужбовців у міських лікарнях

0
224
Львів доплачуватиме за харчування військовослужбовців у міських лікарнях

Сьогодні на комісії фінансів та планування бюджету ЛМР було прийнято низку важливих рішень.

Про це пише Кулемет з посиланням на інформаційний портал ЛМР.

Члени комісії підтримали проект ухвали «Про надання згоди на організацію співробітництва з Бібрською міською радою».

Голова комісії фінансів та планування бюджету повідомила, що йдеться про співпрацю з «Інклюзивно-ресурсним центром Личаківського району м. Львова», в якому будуть навчатись діти з особливими освітніми потребами.

«Діти з інвалідністю з Бібрки будуть здобувати освіту в спеціалізованих закладах Львова, адже в їхньому місті таких поки не передбачено. Вони зможуть не тільки навчатись, а й реабілітовуватись, соціалізовуватись. Це надзвичайно важливий і потрібний проект» – зазначила Наталія Шелестак.

Також члени комісії погодили кілька спортивних програм. Зокрема, затвердили програму підтримки громадських організацій спортивного спрямування та виділили 5,7 млн грн для участі львівських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених -2023». Також підтримали і надали 3 млн грн для проведення Львівських шкільних ліг.

Крім цього, депутати підтримали кілька медичних програм. Зокрема, Міську програму комплексних заходів з облаштування Національного реабілітаційного центру “Незламні”, де будуть лікуватись та реабілітовуватись наші захисники.
Одноголосно підтримали «Міську програму скринінгу, профілактики та ранньої діагностики захворювань “Здоров’я львів’ян” на 2022-2024 роки», завдяки якій визначають кращих сімейних лікарів.

Депутати проголосували про запровадження Міської програми забезпечення покращеного харчування військовослужбовців, які проходять лікування (реабілітацію) у закладах охорони здоров’я ЛМТГ». Місто буде доплачувати за харчування військовослужбовців у міських лікарнях.

Також члени комісії фінансів підтримали Комплексну програму фінансової підтримки Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області на 2023-2024 роки. Через повномасштабну війну до Львова щодня приїздять внутрішньо переміщені особи. Відтак важливо упорядкувати та осучаснити пункти міграційних служб.

Відповідно до програми, місто надасть кошти для поточного ремонту адміністративних приміщень, облаштування дитячих куточків у підрозділах, придбання меблів, комп’ютерної техніки та іншого.

Залишити відповідь