Львів додатково виділив ще два мільйони гривень на ліквідацію наслідків ракетної атаки

Члени бюджетної комісії погодили збільшення видатків Програми забезпечення покращеного харчування військовослужбовців, які проходять реабілітацію у закладах охорони здоров’я Львівської міської територіальної громади на суму 1 830,0 тис. грн

1
145

Сьогодні під час комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради підтримали питання щодо додаткового виділення понад 2 млн грн на ліквідацію наслідків російського ракетного удару по Львову.

Про це повідомив депутат Юрій Ломага, пише Кулемет.

Зокрема, на відновлення покрівлі житлового будинку № 33 на вул. Каховській виділили 845 тис грн.

Також 247 тис грн виділили на реконструкцію даху житлового будинку № 28а на вул. Патона.

Крім цього додаткове фінансування у сумі 258 тис грн виділили на проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану житлового будинку № 3 на вул. Трещаківського.

Ще 328 тис грн виділили на відновлення покрівлі, яка постраждала внаслідок ракетної атаки, для будинку № 5 на вул. Трещаківського.

Додам, що за 324 тис грн, які сьогодні виділила комісія також планують відремонтувати елементи покрівельної конструкції будинку № 11 на вул. Тюльпановій.

Також погодили збільшення видатків Програми забезпечення покращеного харчування військовослужбовців, які проходять реабілітацію у закладах охорони здоров’я Львівської міської територіальної громади на суму 1 830,0 тис. грн.

1 коментар

Leave a Reply