Львів бере під свій контроль газові розподільчі мережі та об’єкти газопостачання

0
455
Львів бере під свій контроль газові розподільчі мережі та об’єкти газопостачання

На сесії Львівської міської ради ми прийняли важливе рішення – надати згоду на прийняття безоплатно з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади газових розподільчих мереж та об’єктів газопостачання на території Львівської міської територіальної громади.

Про це розповідає депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Різник, пише Кулемет.

“На сьогодні фактично усі інженерні мережі є не інвентаризовані. Перед їх передачею постане питання інвентаризації. Це обов’язково необхідно зробити, щоб кожна із сторін цього процесу мала чітке розуміння про стан того, що передають і що приймають”, – каже він.

“Протягом усього періоду незалежності України, тобто майже 30 років, такої інвентаризації та дослідження технічного стану інженерних мереж фактично не проводили. Окрім вирішення питання безпеки міста та нагальних питань позбавлення монополістів можливості впливу на рішення міста, ми додатково проведемо інвентаризацію і будемо бачити реальну картину щодо кількості, метражу і протяжності мереж, де вони проходять і в якому стані перебувають. Враховуючи обсяги роботи цей процес займе не менше, як півроку при повному сприянні органів виконавчої влади”, – розповідає депутат.

“Я думаю, що таке рішення підхоплять й інші територіальні громади. У більшості користувачі не розуміють за що саме вони сплачують, чому сплачують такі високі рахунки за транспортування енергоносіїв, якщо більшість цих мереж будувалися за кошти громади Львова. Мені дуже приємно, що одну із наших ідей реалізують. Дякую, що почули нас”, – зазначає він.

Leave a Reply