Луценко порадив «Самопомочі» стати в центрі Львова на коліна, скласти мандати та визнати, що діють за гроші Москви

0
1173

Генеральний прокурор України Юрій Луценко порадив керівнику фракції «Самопоміч» ВРУ Олегу Березюку та членам «Самопомочі» стати у центрі Львова на коліна та покаятися перед виборцями, зокрема й за те, що останні беруть участь у акціях, які фінансуються олігархом-утікачем Сергієм Курченком з Москви. Про це Ю.Луценко заявив сьогодні, 5 грудня, з трибуни Верховної Ради, пише Львівський портал.

«Пане Березюк, я завжди закликав судити не по словах, а по діях. У мене в руках розписка на 25 тисяч гривень учасників акції (під ВРУ, – ред.). У мене в руках також посадочні документи для підвозу партійних активістів, у тому числі і Вашої організації (партія «Самопоміч», – ред.). І я точно знаю, що це – гроші Януковича.

І якщо Вас, пане Березюк, з міста Львова обраного народним депутатом, так сильно турбує те, що з герба ГПУ зник символ ВЧК КГБ щит з мечем, то я глибоко співчуваю тим Вашим виборцям, які Вас обрали. Часи тоталітарної системи закінчилися… На гербі прокуратури тепер тризуб. І я захищаю його від продажних політиків, які організовують акції за гроші Курченка та Януковича. Думаю, що Вам найкраще було би сьогодні вийти в центр Львова, стати на коліна, поцілувати національний прапор і скласти мандат, як визнання політичної ганьби Вашої сили (партії «Самопоміч», – ред.), яка діє за гроші Москви», – наголосив Генпрокурор.

Залишити відповідь