Лучники з 5 країн завітають до Львова на міжнародний турнір зі стрільби

0
572
Лучники з 5 країн завітають до Львова на міжнародний турнір зі стрільби

У понеділок, 6 вересня, у Львові розпочнуться Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2021». Цьогоріч на турнір, завітають понад 300 спортсменів, які представлятимуть збірні команди Білорусі, Казахстану, Грузії, Словаччини, Польщі та 13 областей України та Києва. 

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Співорганізатором змагань є управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Найкращих визначатимуть серед дорослих спортсменів, кадетів 2004 року народження і молодших у стрільбі з олімпійського лука та серед дорослих в дисципліні блочний лук.

«Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року  проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби  з лука.  Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України», – розповідають у Львівській обласній федерації стрільби з лука.

Лучники з 5 країн завітають до Львова на міжнародний турнір зі стрільби

Змагання включені до плану заходів Всесвітньої федерації стрільби з лука. Цьогоріч вони приурочені 90-річчю заснування світової федерації. У 1931 році ця історична подія трапилась саме у Львові.

Для проведення «Золотої осені 2021» також буде залучено міжнародних суддів та  спеціалізовану систему «IANSEO Archery», а фінальна частина змагань буде проведена за міжнародними стандартами з використанням прямої онлайн-трансляції та мультимедійних засобів. Поєдинки за золото та бронзу відбудуться у неділю, 11 вересня.

Залишити відповідь