ЛНМУ ім. Данила Галицького навчатиме вступників за новими спеціальностями

0
73

Про підготовку Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького до підготовки студентів за новими освітніми програмами та спеціальностями ми інформували ще кілька місяців тому. І от напередодні старту вступної кампанії – 2024 Міністерство освіти та науки України видало нашому Університету відповідні ліцензії.

Про це повідомив Відділ комунікації і промоції, пише Кулемет.

Відтак, до традиційних «Медицини», «Педіатрії», «Стоматології», «Фармації» додалася нова спеціальність –  227 «Терапія та реабілітація», спеціалізація 227.01 «Фізична терапія». Підготовка за нею здійснюватиметься за освітнім ступенем «бакалавр» і триватиме 4 роки. До слова, для вступу на цю спеціальність не потрібно мати конкурсний бал 150, як це вимагається для інших спеціальностей. Вступ проходитиме  за результатами НМТ 2022-2024 років чи ЗНО за 2021 рік. Форма навчання – денна.

Ще однією новою освітньою пропозицією Університету буде навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент в охороні здоровʼя». Освітній ступінь – магістр. Вступ відбуватиметься на основі вже здобутої освіти рівня бакалавра, спеціаліста, магістра за результатами ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ (предметний тест з управління та адміністрування) Термін навчання -1,5 роки. Форми навчання – денна та заочна.

Ліцензований обсяг – 50 місць для кожної спеціальності.

Окрім того, ЛНМУ ім. Данила Галицького в числі трьох «пілотних» медичних ЗВО подав документи на ліцензування нової спеціалізації 224.02 «Протезування-ортезування» (для підготовки протезистів-ортезистів) .

Цю спеціалізацію Міністерство охорони здоров’я України затвердило для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування» лише чотири місяці тому. Очікується, що й ця спеціальність буде включена до цьогорічних конкурсних пропозицій.

Залишити відповідь