Лави МВС у Львові поповнили офіцери

0
1339
Посвячення у Львові
Посвячення у Львові

У Львові, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, відбулося посвячення в захисники правопорядку випускників Львівського державного університету внутрішніх справ.

Із вітальним словом до офіцерів, зокрема, звернувся народний депутат фракції «Народний фронт», перший заступник голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму ВР Микола Величкович.

«Сьогоднішній випуск Львівського державного університету внутрішніх справ – це перший випуск оновленої України. Бо у нелегкому 2014 році, коли відбувся Майдан, коли почалася агресія Російської Федерації на сході – ви вступили до Львівського університету внутрішніх справ. І батьки, і громада сьогодні вірять: те, що ви досягнули за ці чотири роки, і те, що вклали у вас викладачі, які пройшли нелегке випробування на сході, переросте у гарний результат і ви будете надійною опорою України», – наголосив Микола Величкович.

Зазначимо, що саме у цього випуску Микола Величкович, будучи заступником Міністра внутрішніх справ, приймав присягу восени буремного 2014 року .

Лейтенантів також привітали представники керівництва області та міста, МВС України, ЛьвДУВС. Новоспеченим захисникам правопорядку побажали легкої служби на посту оперативників, дільничних та слідчих, відповідальності, підтримки рідних і нагадали, що довіра громадян – головне завдання реформованої поліції.

“Сьогодні разом із Микола Величкович стали свідками того, як лави МВС поповнив випуск офіцерів, який складав присягу у буремному 2014 році – після перемоги Революції Гідності та початку російської агресії проти України. Бажаємо випускникам гідно нести службу та реагувати на теперішні виклики України”, – пише у Фейсбуці народний депутат від “Народного фронту” Михайло Хміль.

Залишити відповідь