Латвійська Республіка збільшить постачання гуманітарної допомоги для України

0
177
Латвійська Республіка збільшить постачання гуманітарної допомоги для України

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод разом з представниками делегації Республіки Латвія обговорили можливості розширення постачання гуманітарної допомоги до України та підтримку українських біженців прибалтійською країною.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Латвія в Україні Ілгварс Клява та мер латвійського міста Огре Егільс Хельманіс запевнили, що Латвія стоїть пліч-о-пліч з Україною у боротьбі з російськими загарбниками і підтримуватиме українців до перемоги. Юрій Холод подякував політикам та народу Латвії за відверту позицію щодо підтримки у питанні закриття неба над Україною та сприяння в гуманітарній, соціальній та оборонній сферах.

«Саме на схід України з міста Огре намагаються передати найбільше допомоги, зокрема і джипи, необхідні зараз українським військовим. Наразі Латвія вже прийняла тисячі українських біженців і готова приймати українців надалі. Для наших учнів та студентів країни Прибалтики пропонують безплатно завершити навчання у школах, закладах профтехосвіти та вишах»,- наголосив Юрій Холод та зазначив, що напрями співпраці між нашими країнами будуть розширюватися.

Під час зустрічі сторони визначили нагальні потреби України під час війни з російською армією та різні сфери, у яких можливе ефективне співробітництво. Нагадаємо, латвійське місто Огре є побратимом українських міст Чернівці та Попасна. Латвія вже надала Україні велику кількість гуманітарної допомоги і готова надалі постачати харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, ліки та інші необхідні товари.

Leave a Reply