Лабораторію Львівського обласного лабораторного центру планують перенести в інше приміщення (ВІДЕО)

0
284

Через закінчення строку оренди лабораторію обласного лабораторного центру планують перенести у будівлю на площі 700-річчя. Це приміщення потребує капітального ремонту вартістю приблизно 25 мільйонів гривень. Проте грошей на це досі не виділили.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Із 2013 року дві лабораторії обласного лабораторного центру функціонують на п’ятому поверсі будинку за адресою Городоцька, 2. Приміщення є у власності обласної ради, тож лабораторний центр їх орендує.

“У нас зараз продовжена угода оренди до 31 січня 2022 року. Власник приміщення оголосив про те, що вони хочуть виставити на продаж це приміщення. Відповідно, оскільки власник має таке право, ми розуміємо, що по завершені оренди мусимо переїхати в інше місце”, — каже керівниця обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Лабораторію хочуть перенести в будівлю на площі 700-річчя Львова. Колись там була міська дезінфекційна станція. Зараз там використовують лише частину приміщень.

“У цій будівлі в нас є відділення дезінфектології Львівського обласного лабораторного центру. Ми займаємо лише декілька приміщень. Там їх ми собі впорядкували, вони опалюються обігрівачами і зрештою вони в кращому стані”, — каже завідувачка відділення дезінфектології обласного лабораторного центру Валентина Асцатурова.

Інші кабінети — частина на першому та увесь другий поверх не опалюються вже більше десяти років.

“Капітального ремонту потребують не тільки приміщення, а й система опалення, система водопостачання, система каналізації. Єдине – питання коштів, якими ми на сьогоднішній день не володіємо. За попередніми підрахунками, сума буде не менше 25 мільйонів гривень”, — додає Наталія Іванченко.

Частину грошей на ремонт приміщень на площі 700-річчя – близько 5 мільйонів гривень планує скерувати Львівська обласна рада від продажу приміщень на Городоцькій.

“Була також ініціатива і до Львівської міської ради, і до державних органів, безпосередньо МОЗ, щоби під час пандемії і з державного бюджету, і з обласного, і з міського всі спільно профінансували цей об’єкт і ми б мали сучасну лабораторію у виокремленому будинку”, — каже начальник обласного управління майном спільної власності Сергій Івах.

Поки грошей для початку ремонту немає. До кінця наступного року лабораторія працюватиме на вулиці Городоцькій.


Leave a Reply