Кучма погодився на капітуляційні умови Росії, – Синютка

0
952

Формула Штайнмаєра – це фактично російська пропозиція, яка би легалізувала присутність Росії в Україні. Не лише на українських землях, а й у органах влади та представницьких органах.

Про це у ефірі “Інформаційного вечора” на 5 каналі заявив народний депутат України фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

Він переконаний, що українці виходять на всеукраїнські віче, щоб відстоювати свою позицію.

“Під час народного віче “Ні капітуляції”, яке проходило не лише у Львові, а й в інших містах України, відчувалась позиція українців по відношенню до майбутнього нашої держави. І сьогодні дуже важливо, що людям не все одно, у якій державі вони будуть жити. Українці занепокоєні тим, що відбувається, і як це вплине на нашу подальшу долю”, – переконаний нардеп.

Синютка також додав, що нова влада повинна переосмислити свою позицію та відстоювати лише українські інтереси.

“Я переконаний, те, що відбулось у неділю, спонукає сьогоднішню владу до переосмислення своєї позиції, до переосмислення позиції України на міжнародній арені. Люди не будуть миритись із лінією розмежування, якщо влада не буде відстоювати українські інтереси”, – сказав Синютка.

Він також додав, що Кучма погодився на капітуляційні умови Росії.

“Те, що президент сказав у відеозверненні, суттєво різнилось від того, що прозвучало з його уст. Коли представник України – пан Кучма  – підписав листа з фактично капітуляційними умовами та погодженням на російський проект врегулювання ситуації на Донбасі. Позиція Росії зрозуміла – вона за будь-яких умов не хоче допустити вступ України в ЄС та НАТО. Тому Росія сьогодні хоче легалізувати свою присутність в Україні. А що хоче Україна? Вона повинна найперше хотіти миру, але миру не на капітуляційних умовах, миру не на умовах агресора”, – додав Олег Синютка.

Залишити відповідь