Кучма чи Веселий? Експерти оцінили претендентів на посаду мера Дрогобича

0
854
Кучма чи Веселий? Експерти оцінили претендентів на посаду мера Дрогобича

Експертний рейтинг потенційних кандидатів на посаду міського голови Дрогобича.

25 жовтня 2020 року відбулись вибори депутатів до Дрогобицької міської ради та Дрогобицького міського голови. Оскільки ніхто з претендентів на цю посаду не здобув понад 50% голосів виборців, другий тур міського голови  заплановано на 22 листопада 2020 р. За посаду міського голови Дрогобича будуть змагатися Тарас Кучма та Андрій Веселий. Власне, від того, хто очолить місцеві громади, залежить добробут кожного без винятку мешканця України, пише Syla News.

Відтак Громадською ініціативою «Центр інституційного моделювання, оцінювання та рейтингування» започатковано проект з формування структурованого та системного бачення того яким досвідом, якостями, чеснотами та компетенціями мають володіти публічні особи. З метою неупередженого підходу до оцінювання та рейтингування сформовано науково- методичну та експертну ради. Завдання науково-методичної ради було опрацювання методології і критеріїв оцінювання потенційних претендентів, а експертної ради – здійснення безпосередньо оцінювання.

Експертне оцінювання проводилось в період з 5-го листопада по 9 листопада 2020 року. Із його результатом можна ознайомитися у наданому редакції Syla News документі:

Оголошено Рейтинг кандидатів на посаду голови Дрогобицької ОТГ⚡⚡⚡
Критерії експертного відбору кандидатів:
-…

Опубліковано Львівське Інформаційне агентство Syla.news Субота, 14 листопада 2020 р.

Leave a Reply