Кубок Брюхович відіграв ювілейний 10-й сезон (ФОТО)

0
2488
Кубок Брюхович

Післякубкове…

«Кубок Брюхович» відіграв ювілейний 10-й сезон. Загалом у цьогорічних змаганнях прийняло участь понад 40 команд, а це понад 400 футболістів + значна кількість вболівальників: з Брюхович, Бірок, Рясного, Львова, Ясниськ, Малехова, Чемеринців, Вороціва, Янова, Домажиру. Про це повідомили організатори.

“Все як завжди: діти, молодь, дорослі, вир емоцій, азарт, усмішки, жарти, палкі вболівання, поразки, перемоги, нагороди, шампанський бриз і погодні несподіванки.
Вражає, як завжди – стійкість наших учасників, особливо найменших. Вперто змагатись за перемогу незважаючи на проливний кількагодинний дощ – це вам не вдома за гаджетом онлайн танчики бавитись

Дитячий футбол він особливий – поразка чи перемога тут сприймається дуже серйозно, а кожна медаль, грамота чи інша нагорода – це великий здобуток, гордість і емоція, яка їм глибоко закарбовується. Тому приємно, що разом з найменшими учасниками на змаганнях завжди поруч їх тренери чи рідні, які підтримують та вболівають за них, мудро допомагають сприйняти та пережити ту чи іншу ситуацію.

Кубок Брюхович
Кубок Брюхович

У віковій категоріії 7-10 років цього року перемогли діти з ФК «Карпати» (Брюховичі). Друге місце здобула команда з Ясниськ ФК «Кардинал».

У віковій категоріії 11-13 років перемогли хлопчаки з ФК “Карпати», друге місце зайняла ФК «Кардинал»

У категорії 14-17 років перемогу здобула команда з Брюхович ФК «ЛЕГІНЬ-юніори», друге місце у ФК «РЯСНЕ».

Кубок Брюхович
Кубок Брюхович

Матчі у старших вікових категоріях – захопливі. Тут: швидкість, сила, адреналін, інтрига, не без травм і жорстких моментів. Цього року у віковій категорії 18-21 – перемогу здобула ФК «Лемберг” зі Львова, друге місце зайняла також львівська команда ФК “Дністер».

А у найстаршій віковій категорії +22 вже вдруге за історію «Кубку Брюхович» змагались між собою команди ФК «Легіон» (Бірки) та ФК «Янів». Цього сезону перемогла ФК «Янів», друге місце дісталось ФК “Легіон” (Бірки).

До зустрічі в 2019″, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply