KSE Group проведе економічний форум та благодійний вечір у Нью-Йорку на підтримку України

0
818

KSE Group, анонсує економічний форум та благодійний вечір у Нью-Йорку для збору допомоги для українців у часи війни. Подія відбудеться у суботу, 17 вересня, у Гарвардському клубі міста Нью-Йорк. Підтримка українців у часи війни є надзвичайно важливою. Саме тому ми прагнемо максимально інформувати світ про події в Україні, а також залучити якомога більше допомоги для наших громадян.

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

Економічний форум буде присвячений обговоренню геополітичних наслідків російського вторгнення, базуючись на ексклюзивних даних від експертів KSE Institute. Формат події передбачає проведення двох паралельних дискусійних панелей. Перша з них присвячена питанням війни в Україні, глобальної безпеки та економічної безпеки країни під час війни. Друга дискусійна панель стосуватиметься глобальних викликів у сфері енергетики та продовольства. Участь в обговоренні братимуть представники української влади, бізнесових еліт та академічної сфери.

Окрім цього, благодійний фонд Київської школи економіки спільно з благодійним фондом Президента України UNITED24 та громадською організацією Razom анонсує благодійний вечір для збору допомоги для українців у часи війни.

Вечір відбудеться у форматі класичного фандрейзера за участі представників влади, бізнесу та громадськості. Під час вечері відбудеться благодійний аукціон, на якому будуть представлені унікальні лоти, що втілюють в собі стійкість українського народу, а також виставка фоторобіт, присвячена наслідкам російського вторгнення в Україну.

Зібрані кошти підуть на допомогу українцям, відбудову зруйнованих лікарень та шкіл.

Поставили собі за мету зібрати $1 млн на облаштування бомбосховищ для 100 українських шкіл та $500 тис на відновлення медичної амбулаторії в Макарові, що була зруйнована російськими окупантами.

Серед гостей благодійного вечору — видатні вчені та дослідники зі світовим ім’ям, зокрема Роджер Майєрсон, голова Академічної Ради KSE, лауреат Нобелівської премії з економіки 2007 року; Пол Круґман, лауреат Нобелівської премії з економіки 2008 року за роботу з теорії міжнародної торгівлі; Джефрі Зонненфельд, професор Лестера Крауна з практики управління Єльської школи менеджменту та інші.

Захід відбудеться за інформаційної підтримки USUBC.

Залишити відповідь