«Кредобанк» розширив функціонал NFC-гаманця KredoPay

0
1290

«Кредобанк» розширює функціональність мобільного додатку – гаманця KredoPay, який дозволяє здійснювати безконтактні розрахунки за допомогою Android-смартфонів з підтримкою NFC-технології. Відтепер користувачам додатку доступна можливість перегляду балансу за картами, підключеними до додатку, а також керування їхніми лімітами.  

Про це повідомила прес-служба “Кредобанку”.

Оновлений додаток дає можливість в реальному часі керувати всіма видами лімітів на суму безготівкових  розрахунків та отримання готівки, а  також на кількість транзакцій на добу. Зміна лімітів підтверджується PIN-кодом картки,  а при запиті балансу додаток надає інформацію про загальну суму коштів, доступних на карті на момент запиту. Найближчим часом додаток очікує чергове оновлення, в ході якого буде додана підтримка авторизації за відбитком пальця (TouchID) та режим здійснення безконтактних розрахунків у фоновому режимі без додаткової авторизації (у разі вибору KredoPay у налаштуваннях смартфону в якості засобу здійснення платежу за замовчуванням).

«Ми продовжуємо розвиток електронного гаманця «KredoPay» та доповнюємо його базові функції простих і швидких безконтактних розрахунків смартфонами новими зручними можливостями по управлінню платіжною карткою. Це тільки перший крок – вже скоро електронний гаманець KredoPay буде ще простішим та зручнішим для користування без жодних доплат чи комісій», – говорить Марцін Мазурек, виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу ПАТ «Кредобанк».

Цифровий гаманець «KredoPay» був запущений у 2017 році та на той момент став першим в Україні рішенням, реалізованим на платформі Mastercard Enablement Digital Service (MDES), що перетворює будь-який пристрій з відповідними технічними параметрами на платіжний інструмент для безконтактних розрахунків. У всьому світі MDES застосовує найбільш інноваційні методи захисту платежів, зокрема криптографію, стандарт EMV, біометрію й одноразові цифрові коди для шифрування даних картки під час оплати. Додаток «KredoPay», розробником якого є українська компанія «Хмарка», доступний для мобільних пристроїв з версією програмного забезпечення Android 4.4 KitKat і вище та підтримкою технології NFC.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою – на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу  найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.

Залишити відповідь