Кращих студентів Львівщини відзначили обласними преміями

0
1073

У актовій залі Франкового університету перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський  вручив іменні премії студентам вищих навчальних закладів. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Премії імені В’ячеслава Чорновола, Миколи Колесси, Олени Степанівни, Дмитра Вітовського, Євгена Лазаренка, Героя України Бориса Возницького, Івана Федоровича у сумі 4800 гривень отримали найкращі студенти вишів.

«Ви – молоде покоління, яке будуватиме країну і саме від вас залежить якою буде ця країна, а також те, наскільки ті знання, які ви отримали, ви зможете  практично реалізувати на Львівщині чи в іншому куточку України в майбутньому. Висловлюю дяку батькам, які виховали таких достойних синів та дочок, які з плином часу, я впевнений, будуть успішними в бізнесі, медицині та інших сферах. Висловлюю дяку за вашу працю, пишайтеся отриманими знаннями і передавайте їх далі , адже саме від вас залежить якою успішною буде наша країна, а успіх- це наша друга зброя у будівництві нової країни, у відстоюванні своїх інтересів», – наголосив у вітальному слові Ростислав Замлинський

Також цьогоріч премії у сумі 5140 гривень отримали 116 студентів.

Зазначимо, що премії виплачують з обласного бюджету в межах Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки.

Залишити відповідь