Козицький ініціює звільнення голови РДА через смерть двох людей на Львівщині

0
368
Максим Козицький

За даним фактом Нацполіцією України відкрите кримінальне провадження

Голова Львівської ОДА Максим Козицький ініціює звільнення голови Жовківської РДА через смерть двох людей у лікарні.

Про це Козицький повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Кулемет.

За його словами, у лікарні Жовкви, через відсутність електроенергії, померло двоє людей, які перебували під апаратами ШВЛ.

“27 вересня внаслідок несправності в м. Жовква та в Жовківській ЦРЛ з 17.50 до 19.10 год. було відсутнє електропостачання. Під час даного відключення е/е в реанімаційному відділенні померли дві людини, які були підключені до апаратів ШВЛ та мали захворювання на Соvid-19, двосторонню пневмонію. Попередня причина смерті людей – дихальна недостатність, внаслідок двобічної пневмонії.

В лікарні наявні два електричних генератори, які можна застосовувати при аварійних відключеннях світла. Один електрогенератор під’єднаний до електромережі в пологовому відділенні. А другий електрогенератор на момент приїзду слідчо-оперативної групи та зі слів самих працівників медичного закладу чомусь знаходився в гаражному приміщенні на території лікарні і не був підключений до електромережі”, – повідомив Козицький.

Він також запевнив, що департаментом охорони здоров’я ЛОДА розпочато службову перевірку щодо дій медичних працівників Жовківської ЦРЛ.

“Ініціюю подання про звільнення голови Жовківської РДА, а перед Жовківською районною радою ініціюю звільнення головного лікаря медичного закладу. Також департаментом охорони здоров’я ЛОДА розпочато службову перевірку щодо дій медичних працівників Жовківської ЦРЛ”, – додав очільник області.

Козицький також розповів, що “при відібранні первинних показів слідчо-оперативною групою керівництво медзакладу пояснило, що генератор не задіяно до реанімаційного відділення, оскільки в ньому не було потреби. А в самому Жовківському РЕМ, коли зникло світло, медзаклад нібито запевнили, що е/е не буде впродовж 20 хв”.

Нагадаємо, 27 листопада, у Жовкві через несправність трансформатора у реанімаційному відділенні лікарні померло двоє людей.


Leave a Reply