Козицькому передали звернення з вимогою недопущення утисків прав підприємців під час карантину

0
371

Голові Львівської ОДА Максиму Козицькому передали звернення з вимогою недопущення утисків прав підприємців під час карантину.

Про це пише ІВ Кулемет.

Як повідомляє Львівський прес-клуб, сьогодні, 22 вересня, о 14.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Підприємці Львівщини вимагають захистити спрощену систему оподаткування терміновим розглядом у Верховній Раді законопроєктів 3853-1(2) та 3993”.

Промовці – учасники руху #SaveФОП/ #ЗбережиФОП:

Ігор Микуш,

Кетіно Равлюк,

Владислав Орлов (усі – Львів),

Ірина Жовнірів (Трускавець),

Неллі Возна (Київ).

Пресконференція відбудеться після закінчення масштабної акції протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини «Право на працю» біля стін Львівської обласної ради.

Основною вимогою протестувальників до Львівської обласної ради була вимога про ухвалення звернення депутатів ЛОР до центральної влади щодо термінового розгляду законопроєктів 3853-1(2) та 3993.

Голові Львівської ОДА учасники акції передали звернення з вимогою недопущення утисків прав підприємців під час карантину.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, у Львові, біля приміщення Львівської облдержадміністрації відбувається масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини «Право на працю».

Уже рік триває боротьба підприємців України з пролобійованими великим бізнесом законами 128-ІХ та 129-ІХ, що знищують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та залишають без права на існування 5 млн громадян України.

Проведені кілька десятків акцій протесту у всій Україні, на жаль, не були почуті.

Лише багатотисячний всеукраїнський мітинг 16 вересня приніс перші результати.

1. Відбулася зустріч з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, який видав розпорядження податковому комітету винести на розгляд законопроєкти 3853-1(2) та 3993 – про захист спрощеної системи оподаткування.

2. Був підписаний меморандум про підтримку зазначених законопроєктів з головами п*яти фракцій, представлених у ВР. Усі вони публічно, зі сцени, оголосили про підтримку цих законопроєктів 100% голосів депутатів своїх фракцій

3. 17 вересня у Львові відбулася зустріч з Президентом Володимиром Зеленським, який публічно пообіцяв проаналізувати критичну ситуацію і ознайомитись із законопроєктами.

22 вересня під ЛОДА підприємці збираються для того, щоб почути звіт Голови ОДА про реакцію Президента та передати через Голову ОДА нагадування Президенту про обіцяну зустріч з представниками #SaveФОП, яка була анонсована рік тому, але, на жаль, досі не відбулася.

Також Голові ОДА буде передане звернення з вимогою недопущення утисків прав підприємців під час карантину.

Основною вимогою протестувальників до Львівської обласної ради буде вимога про ухвалення звернення депутатів ЛОР до центральної влади щодо термінового розгляду законопроєктів 3853-1(2) та 3993.

Підприємці обурені небажанням влади вести діалог зі своїми громадянами та готові до рішучих дій. Мікропідприємці наголошують на тому, що боротимуться за своє право на працю, гарантоване Конституцією України, і не дозволять нахабно та цинічно знищити паростки підприємництва в Україні.

Усі підприємці готуються до акції під Верховною Радою, яка відбудеться у найближчі тижні.


Leave a Reply