Корида у Львові

0
2265

Передріздвяний мультфільм «Фердинанд» зігріє серед зими – зворушливою історією про добро і дива

Фердинанд – найдобріший бик у світі, який зовсім випадково стає учасником Кориди. Він не любить битися, бо обожнює квіти і поля … то чи зможе цей герой змінити правила жорстокої гри?

Коли дізнаєшся, що головним персонажем мультфільму є симпатичне телятко на ім’я Фердинанд, це вже викликає усмішку. Бо Фердинанд – пацифіст, бунтар і невиправний романтик.

Всупереч призначенню, нав’язаному іспанськими традиціями і природою, маленький Фердинанд ніколи не мріяв стати переможцем кориди. Йому більше подобаються мальовничі луки Іспанії та вірні друзі – зі світу тварин та людей. Одного чудового дня він тікає з ферми, де розводять биків для жорстокого шоу за матадорами, і знаходить дівчинку Ніну, котра любить його, піклується про нього, навіть коли її маленький друг перетворюється на 200-кілограмового здорованя.

Однак доля все ж приготувала Фердинанду бій, де йому всупереч доброму серцю потрібно силою відстояти своє право на життя. Персонажі другого плану – собака, коза, їжаки, інші рогаті вийшли не менше цікавими учасниками авантюр і пригод.
Мультиплікаційна стрічка заснована на дитячій книзі Манро Ліфа “Історія Фердинанда” (1936). -У 1938 році студія Уолта Діснея створила короткометражну анімацію “Бик Фердинанд”, які до сьогодні користується популярністю на європейському телебаченні напередодні Різдва. Особливо в Швеції, де показ мультфільму є щорічною різдвяною традицією з 1959 року.

«Фердинанд» – добра, весела і дуже розважлива анімація, яка напередодні Різдва ще раз утверджує просту істину, що добро завжди перемагає зло. Також мультфільм можна вважати своєрідним маніфестом проти жорстоких правил кориди і негуманного поводження з тваринами, що лунають в Іспанії останні роки. А ще «Фердінанд», безперечно, сподобається красивою анімацією, яскравими кольорами та чудовою українською озвучкою.

Фердинанд в українському прокаті говорить голосом телеведучого Юрія Горбунова.

Наталя Маріневська для ІВ Кулемет

Залишити відповідь