Корпоратив у Львові закінчився у лікарні

0
1159

У Львові спалах кишкової інфекції. Люди отруїлися на корпоративні. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Станом на 2 січня продовжується реєстрація випадків гострої кишкової інфекції серед працівників ПАТ “Українська залізниця” РФ “Львівська залізниця”, ВСП “Львівська дирекція залізничних перевезень” станції Клепарів.

Всього захворіло 13 осіб, з яких госпіталізовано 2, 11- знаходяться на амбулаторному лікуванні, пише Статус-кво-Львів.

Фахівці Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області провели перевірку ресторанно–готельного комплексу “Арго” м. Львів, вул. Шевченка, 186 з метою встановлення причин та обставин, що сприяли виникненню спалаху. За виявлені порушення в ході перевірки складено протокол на керівника закладу та дано пропозиції  по усуненню порушень.

Епідситуація залишається на контролі.

Нагадаємо, згідно з повідомленням, яке надійшло 29 грудня о 09.00 годині від Львівського відокремленого підрозділу ДУ “Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України” після святкування 25.12.17 року корпоративної вечірки працівниками залізниці в готельно-ресторанному комплексі “Арго” (м. Львів, вул.Шевченка, 186), за медичною допомогою 27-28 грудня звернулося 8 дорослих осіб. Зі слів постраждалих останні вживали різні страви, зокрема печінковий торт.

Залишити відповідь