Концерту Ірини Білик у Львові не буде, – активісти

0
915

Активісти кількох громадських організацій Львова заблокували усі входи до Оперного театру, де о 19.00 год. мав розпочатись концерт Ірини Білик. Про це пише Львівський портал

Представники організацій «Сокіл», «Добровольчого руху ОУН», «Спротив Романа Шухевича», «Дух нації» та інших розлили біля центрального входу в Оперу свинячу кров та кинули туди дві троянди.

Учасники акції скандують «Слава Україні – Героям слава!» та тримають в руках фото Ірини Білик з назвами міст на Донбасі, де проводились бойові дії. Людей, які намагаються зайти в Оперний театр, активісти не пропускають, втім частині гостей таки вдалось пройти всередину.

Біля Оперного театру також присутні працівники поліції.

Як заявив керівник організації «Сокіл» у Львові Богдан Федун, активісти блокують концерт, оскільки його організатори не виконали їхніх умов.

«Вони знали, що ми будемо блокувати цей концерт. Знали, які вимоги є у львівських активістів до цього виконавця. І знаючи це все, вони далі продавали квитки. Вони думали, що обійдеться. що когось куплять, домовляться. Вони неодноразово дзвонили нам, намагались переконувати і так далі. Тому шановні львів’яни, які прийшли на концерт, знайте – вас просто обдурили. Тому я би все-таки радив вам пізніше після нашого пікету запитати в організаторів, чому вони знаючи, що концерту не буде, не вертали вам квитки», – заявив він.

Він додав, що концерту Ірини Білик не буде доти, доки вона не вийде да активістів і не заявить, що Росія – це агресор.

Коли до протестувальників підійшов продюсер Ірини Білик Олег Збаращук, активісти на нього накинулися, після чого Збаращук забіг до театру.

«Ми стояли коридором, де були плакати з надписами «Дебальцево», «Іловайськ» та інші бойові дії. Після чого продюсер почав провокувати бійку», – пояснив причину бійки Богдан Федун.

Leave a Reply