Контролери Садового носитимуть спеціальну форму

0
923
У Львові контролери носитимуть спеціальну форму

Від сьогодні, 21 квітня, в салонах трамваїв та тролейбусів можна буде побачити контролерів в формі. На час карантину в тестовому режимі для здійснення контролю на маршрутах електротранспорту контролери працюватимуть в форменому одязі. Про це повідомили у ЛКП «Львівелектротранс”, пише Кулемет.

Форма чорного кольору з шевронами, на яких зображено логотип підприємства. Також додатково працівники можуть носити захисні світловідбивальні жилети.

Крім того, на виконання вимог нормативних актів, що регламентують надзвичайну ситуацію на час карантину, контролери під час виконання посадових обов’язків працюють, вдягнувши засоби індивідуального захисту: маски, рукавиці тощо.

Як йдеться у повідомленні, форма не є обов’язковим атрибутом ідентифікації контролера. Відповідно до п. 6.4.1.1. Правил користування міським електричним транспортом у м. Львові, затверджених рішенням Львівської міської ради № 361 від 06.04.2018 року, контролер зобов’язаний мати при собі службове посвідчення, жетон та квитанції відповідного зразка”, — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».


Leave a Reply