Конкурс на керівника екстреної медицини Львівщини несподівано скасували

0
857
Львівська обласна рада проголосувала за призначення Сергія Іваха начальником управління майном спільної власності

Львівська облрада несподівано скасувала оголошений раніше конкурс на посаду гендиректора Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф. Формальним приводом до скасування конкурсу на одну з ключових посад у львівській медицині стала зміна кваліфікаційних вимог до кандидатів. Неофіційною причиною називають небажання керівництва облради, аби Центр очолив теперішній виконувач обов’язків Андрій Васько, пише Кулемет з посиланням на zaxid.net.

22 лютого цього року управління майном спільної власності Львівської облради оголосило конкурс на заміщення вакантної посади гендиректора Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, а 17 березня наказом управління було утворено конкурсну комісію. Однак вже через місяць – 20 квітня – проведення конкурсу скасували. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті облради 21 квітня.

Керівник управління майном спільної власності Львівської облради Сергій Івах пояснив ZAXID.NET, що причиною такого кроку стало рішення конкурсної комісії про зменшення вимоги до кандидатів щодо стажу роботи на керівних посадах з семи до трьох років, що суперечить відповідному наказу МОЗ для керівників обласних закладів охорони здоров’я. Можна припустити, що таким чином спростили умови для головного претендента на цю посаду Андрія Васька, який виконує обов’язки керівника центру трохи менше року, а перед тим три роки працював теж на керівній посаді – заступником директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

«Наказом МОЗ визначено процедуру проведення такого конкурсу, де чітко зазначено, що претендувати на посаду керівника може виключно особа, яка має стаж не менше як 7 років на керівних посадах. З цього приводу також є лист департаменту охорони здоров’я ЛОДА та роз’яснення нашого юридичного відділу. У той же час конкурсна комісія погодила пропозицію одного із її членів про зменшення стажу роботи на керівних посадах до трьох років. Тому ми змушені скасувати цей конкурс, бо наказ МОЗ для нас є аргументом і порушувати його ми не будемо», – сказав Сергій Івах.

На його думку, трирічний стаж на керівних посадах є недостатнім для керівника екстреної медицини області. «Ми не можемо собі дозволити на цю посаду рекомендувати людину, яка не має відповідного стажу», – вважає Сергій Івах.

Він також запевнив, що скасування конкурсу не пов’язане із закупівлею 50 автомобілів швидкої допомоги в одного постачальника, а не в іншого, як про це пишуть у деяких місцевих ЗМІ. «Це бздура. Вважаю найголовнішим пріоритетом закупівлі є ціна, обладнання та виробництво автотранспорту», – заявив він.

Залишити відповідь