Концерт від Зеленського у Києві на День Незалежності – образа для багатьох і багатьох українців, – Синютка

0
355

Офіційні заходи зі святкування Дня незалежності на Софійській площі образили багатьох українців, тому що вони відповідають образу малороса, який культивувався у Радянському Союзі.

Про це в ефірі Прямого заявив народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Кулемет.

“Звичайно, День незалежності – це знакова подія. Але ми всі прекрасно розуміємо, що цей період – і до Дня Незалежності, і трошки після Дня Незалежності – це такий собі перехідний етап нашої історії. Ми розуміємо, що “слуги народу” – це перехідний етап до чогось”, – зазначив він.

“На Дні незалежності ми побачили, що багато, сотня тисяч, більше українців не погодилися з тим, що взагалі може бути така думка – розвернути Україну назад в ярмо. Тому що давайте чесно скажемо: що, “слуги народу” не мають професійних людей, які би їм представили свято? Звичайно, що мають. Вони знають, кого можна запросити, як це можна зробити. І я переконаний, що те, що вони зробили – це дуже проста відповідь: що вони зробили по своєму образу і подобію. Вони є такі і для себе зробити таке свято? Неправда. Це вони готують громадську думку”, – переконаний депутат.

“Пам’ятаєте, як колись в Радянському Союзі був такий образ “хохла” меншовартісного, який то п’яний сидів, і обов’язково у вишиванці, то посміховувався. І це знову це бажання подивитися, як відреагує просто український народ, як нація відреагує, коли нам запропонують такі речі. Я вже не кажу про те, що це є, я переконаний, образа для багатьох і багатьох українців: що дехто з тих, хто там виступав на День Незалежності, перед цим виступав у країні-агресорі та розважав окупантів. Це насправді є велика і велика образа”, – наголосив Синютка.


Leave a Reply