Команда Зеленського фактично провалила комунікацію із ЗМІ та громадськістю, – експерт

3
1520

Команда Зеленського фактично провалила комунікацію із ЗМІ та громадськістю.

Про це прямому ефірі “Інформаційного вечора” на 5 каналі заявив доктор політичних наук Микола Бучин.

Микола Бучин стверджує, що Зеленський у своє президентство переніс поведінку, яка була під час його виборчої кампанії.

“І власне це не дивно, адже він не комунікував під час виборної кампанії, бо намагався уникати усіх. Модель поведінки, яка була під час виборів у Зеленського, він переносить у своє президентство. Так само сьогодні він намагається уникати прозорості, у певних болючих питаннях. Через це ні українці, ні міжнародні партнери не розуміють, що зараз відбувається в Україні”, – наголосив доктор політичний наук.

Зеленський усвідомлює, що комунікаційний піар провалено.

“Ми бачимо, що команда, яка зараз при владі, висловлює абсолютно незрозумілі заяви і це викликає дуже багато запитань. Ангела Меркель, яка на днях мала розмову з Зеленським, натякала на те, що не зовсім розуміє, що відбувається в Україні. Очевидно, Зеленський вже теж зрозумів, що у комунікації піар провалений. Він намагається таким чином, хоч запізніло, але виправляти ситуацію”, – сказав Микола Бучин, коментуючи проведення “марафону Зеленського”.

На думку політолога, заяви Зеленського про готовність прийти на марафон до ЗМІ у спортивному костюмі – це шоу.

“На мою думку, він не вийшов з формату виборчої кампанії, бо більше робить ставку не на зміст повідомлення, а на форму. Заяви про те, що президент хотів прийти у спортивному костюмі, а також вибране місце марафону – це швидше шоу”, – переконаний Бучин.

Президент не довіряє журналістам, бо бачить у них своїх ворогів та конкурентів.

“Зеленський звик бачити у ЗМІ людей, які не хочуть доносити правду, і які не хочуть об’єктивно висвітлювати інформацію. Він бачить у засобах масової інформації певних ворогів і певних конкурентів. Будь-яка влада, яка декларує, що хоче бути народною – повинна розуміти, що одним з атрибутів влади є незалежні ЗМІ. І кожна влада, яка хоче бути успішною, повинна налагоджувати успішні стратегії із журналістами. Зрозуміло, що певним політичним самогубством є “зачистка” усіх журналістів собі у категорію ворогів”, – додав політолог.


Leave a Reply