Команда ЗЕ почала показувати своє справжнє обличчя, – Михайло Хміль

0
1442
Команда ЗЕ почала показувати своє справжнє обличчя, - Михайло Хміль
Команда ЗЕ почала показувати своє справжнє обличчя, - Михайло Хміль

Команда Зе почала показувати своє справжнє обличчя, а вчорашні регіонали і диверсанти піднімають голови, повертаються з вигнання.

Про це у Фейсбуці пише нардеп від “Народного фронту” Михайло Хміль.

“Не дамо шансу новітнім валуєвим!!! Як співавтор закону про мову заявляю: ми не дозволимо «шефірам» і йому подібним нівечити значимість української мови і вирішувати питання ідентичності за нас із Вами!”, – написав Хміль.

Він також наголосив, що “ці TheБізнесмени не мають ніякого морального права скасовувати мовний закон, скорочувати мовні квоти чи згортати українізацію!”

“Команда Зе почала показувати своє справжнє обличчя, а вчорашні регіонали і диверсанти піднімають голови, повертаються з вигнання. Закликаю всіх, хто вірить в Україну, зробити для себе висновки після цих реваншистських заяв і не дозволити «старим-новим обличчям» домовитись з путіним і здати нашу державність. Пам’ятаймо, що «нації вмирають не від інфаркту…»”, – зазначив Михайло Хміль.

Нагадаємо, співвласник «Кварталу 95» Борис Шефір, співавтор партнер президента України Володимира Зеленського, вважає, що попередня влада була зацікавлена ​​у війні, з президентом РФ можна домовитися, квоти треба міняти, а закон про мову скасувати. Про це він заявив в інтерв’ю «Детектор медіа».

На його переконання, «квоти і зборони – це погано», крім того, вони суперечать Конституції України.

«Зараз не потрібно смикати проблему мови, вона ділить суспільство. Спочатку потрібно війну зупинити, а потім вирішувати інші завдання», – додав він.

За словами Шефіра,в передвиборчій програмі команди Зеленського було написано, що «що якщо прибрати людей, матеріально зацікавлених у війні, вона закінчиться. В даному випадку колишній президент і його оточення були зацікавлені в продовженні війни. Ми їх прибрали, і я впевнений, що вона затихне. Війна перестане приносити дохід».

На питання щодо позиції Росії, він відповів, що якщо сильно захотіти, з ними можна домовитись.

«Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися. А якщо ні, то будемо оголошувати справжню війну. А то що це таке: однією рукою воюємо, а іншою рукою торгуємо? Дуже важливо бажання хоча б однієї сторони, інакше для світу немає перспектив», – пояснив він свою позицію.

За матеріалами: «День»

Залишити відповідь