Колишній голові Рясне-Руської сільської ради повідомлено про підозру

0
180

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишній голові Рясне-Руської сільської ради  Львівської області за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службового підроблення (ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це пише Кулемет з посиланням на прокуратуру Львівської області

Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж 2020 року чиновниця внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо місця розташування 5 земельних ділянок лісового фонду, які в подальшому були незаконного передані у власність фізичних осіб.

Внаслідок дій підозрюваної із користування Яворівського ДЛГП «Галсільліс» вибули земельні ділянки державної власності загальною площею понад 0,5 га, вартість яких перевищує 1,9 млн грн.

Наразі вирішується питання про застосування запобіжного заходу та арешту майна підозрюваної.

На даний час органом досудового розслідування проводяться необхідні слідчі дії з метою перевірки правомірності відчуження ряду інших земельних ділянок лісового фонду на території цієї сільської ради у приватну власність та причетність до вчинення вказаних кримінальних правопорушень інших осіб.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУ НП у Львівській області за матеріалами працівників УСБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь