Ключовий напрям розвитку громадянського суспільства – взаємодія органів державної влади з громадськістю, – Березюк

0
1078

Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки передбачає наявність регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства, ефективної координаційна ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства та регіонального плану заходів на виконання Національної стратегії.

Про виконання Національної стратегії прозвітувала під час сесії Львівської облради т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

“Відповідно до Регіональної програми інформаційного простору та розвитку громадянського суспільства та обласної програми “Молодь Львівщини” у  2016  та  2017 роках була передбачена фінансова підтримка для інститутів громадянського суспільства  у межах якої реалізовано 97 проектів”, – зазначила Ольга Березюк.

Ольга Березюк наголосила, що при Львівській обласній державній адміністрації успішно функціонує консультаційно-дорадчий орган – Громадська рада.

“Громадська рада складається з 191 представника інститутів громадянського суспільства, 28 осіб входять до правління, також є 22 постійні комісії, які співпрацюють з органами державної влади та структурними підрозділами”, – наголосила Ольга Березюк.

За словами Ольги Березюк,  відповідно до Стратегії передбачені Дні Партнерства, де громадські організації звітують про використання коштів з обласного бюджету.

“Ми  постійно залучаємо громадські організації до обговореня важливих питань. У 2018 році ми плануємо проводити різноманітні тренінги, обговорення,  круглі столи, а також Форум громадських рад Львівщини, щоб ефективно взаємодіяти з усіма в Україні”, – підкреслила Ольга Березюк.

До слова, зазначимо, звіти щодо виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства відбуваються у кожному регіоні.

Залишити відповідь