Кльофа пояснив, чому хоче зайняти місце голови Львівської ОТГ

0
1229
"Слуги" Зеленського визначились з кандидатом на мера Львова. Фото: Команда Козицького.

Кандидат на голову Львівської ОТГ від партії “Слуга народу” Тарас Кльофа пояснив, чому буде балотуватись у крісло мера Львова. 

Як пише Кулемет, про це Кльофа написав у Фейсбуці.

“Я так само як і Ви, втомився від тривалої безгосподарності та безвідповідальності у нашому місті, яке віддавна вважається культурною столицею України. Втомився від транспортного колапсу, перманентних неякісних ремонтів вулиць, нефективного сервісу міських комунальних служб та корумпованих забудов! Але найбільше мене турбує повна безпорадність міської влади в умовах пандемії коронавірусу, внаслідок якої, Львів опинився у зоні підвищеного ризику”, – йдеться у повідомленні.

Кльофа каже, що львів’яни мають право жити достойно.

“Я усвідомлюю, що єдиною можливістю втілити реальні зміни на краще у нашому місті – це взяти особисту відповідальність за зміни. Я маю чітке бачення і цілісну стратегію реформ. Мій досвід у зоні бойових дій у АТО, в миротворчій місії в Іраку та 20 років безперервної медичної практики, додає мені впевненності та віри у безальтернативності моєї програми. Я добре знаю з середини медичну та військову сферу, і знаю, що і як слід змінювати для покращення життя жителів міста Лева в час, коли саме ці сфери стали найважливішими та найактуальнішими. Я маю знання і досвід, я люблю своє місто та Україну і бачу необхідність змін! У мене є команда, яка готова уже цього року розпочати ці зміни! Я балотуюсь на посаду міського голови Львова, щоб кожен мешканець нашого міста відчув гідність, добробут та безпеку”, – написав Кльофа.

Він додав: “І так, я йду на ці вибори з командою Президента Володимира Зеленського та голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького. Львів не може бути в опозиції до України! І лише спільними зусиллями ми можемо зробити наше місто найкращим!”, – написав Кльофа.

Залишити відповідь