Хочете купити кросівки ASICS? Наш огляд на допомогу

Хочете купити кросівки ASICS? Наш огляд на допомогу

1
309
© ASICS

У японській компанії ASICS об’єднали античний ідеал гармонії тіла і духу з передовими технологіями. Основа філософії бренду в тому, що заняття спортом роблять людину щасливою, тому що «в здоровому тілі — здоровий дух». Це крилатий вираз давньоримського поета Ювенала-Anima sana in corpore sano — зашифровано в абревіатурі ASICS. Японці привнесли в цю формулу сучасні технології. Для цього був створений цілий науково-дослідний інститут спорту в Кобе, в якому понад 200 вчених і інженерів вивчають біомеханіку людського тіла, розробляють нові матеріали та створюють високофункціональні бігові кросівки.
Кросівки ASICS оснащені технологіями, що забезпечують максимальний комфорт при бігу. Ми зібрали кросівки Asics та взуття чоловіче у магазині Хаді. Ось основні:

  • Gel-силіконовий матеріал, що знаходиться під п’ятою майже в кожній кросівці ASICS. Він забезпечує амортизацію, зменшуючи навантаження на тіло при приземленні.
  • Flytefoam-легкий спінений матеріал, який розташовується в межподошве. Піна пружна, з великою віддачею енергії, що забезпечує пружність і динамічне відштовхування без шкоди комфорту.
  • Trusstic-жорсткий литий елемент в середній частині підошви. Він являє собою пластину під склепінням стопи, яка надає взуттю стійкість, запобігаючи скручування.
  • Ahar-вставки з дуже чіпкою і зносостійкої гуми в підошві.
  • Duomax-шар піни, який розташований на внутрішній стороні межподошвы в моделях з підтримкою пронации. Він коригує положення стопи і запобігає надлишкову пронацію, що є перевагою для важких бігунів.
  • GuideSole-конструкція перекату підошви, яка допомагає бігунам впевнено рухатися і знижує рухливість гомілковостопного суглоба.

При виборі кросівок ASICS важливо враховувати індивідуальні особливості стоп і тип поверхні для бігу.

  • Щоб вибрати кросівки по стопі, потрібно знати свою пронацію. Її можна дізнатися, звернувшись до фахівця-ортопеда або в нашу майстерню бігу. Однак ви можете перевірити це самостійно за допомогою «мокрого» тесту. Спочатку опустіть підошву однієї ноги у воду, потім наступіть на шматок паперового рушника. Перекладіть всю свою вагу на цю ногу, а потім зніміть її з паперового рушника. Якщо у вас плоскі ступні та порушення будови арки зводу, то внутрішня лінія відбитка вашої ступні не буде сильно згинатися. Детальніше написано в статті «про анатомію стопи бігуна, плоскостопість і пронацію».

  • Щоб вибрати кросівки по типу поверхні, потрібно визначитися, де і як часто ви плануєте бігати. Зазвичай кросівки поділяються на асфальтові та трейлові, а кожна категорія ділиться на моделі для змагань, для швидкісних тренувань, для тривалих дистанцій і для відновного бігу. Чим більше досвіду і розуміння бігових завдань, тим ширше цікавить модельний ряд і тим більший ефект і комфорт приносить правильний вибір кросівок.

Кросівки ASICS Gel-Sonoma 6 GTX

ASICS Gel-Sonoma 6 GTX

Модель Вагга*, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS Gel-Sonoma 6 GTX 315/255 8 Бездоріжжя Нейтральний

Надійні трейлові кросівки без зайвих вишукувань — так можна коротко схарактеризувати цю модель, створену для бігу по порівняно нескладному бездоріжжю. Верх Gel-Sonoma 6 доповнений мембраною Gore-Tex, що переводить їх в розряд кросівок, придатних для бігу в зимовий період, в тому числі по засніжених доріжках в межах міста. Щільна сітка верху посилена захисними вставками зі штучної шкіри. Кросівки досить легкі, щоб стати вашою постійною тренувальною моделлю, і цілком придатні для щоденного використання.

Гума відрізняється необхідною м’якістю, яка не пропадає з пониженням температури. Внаслідок цього підошва не ковзає на зимових поверхнях, але для впевненого бігу в умовах криги все ж потрібні шипи. В області п’яти розташована гелева подушка, що амортизує удари. А форма шасі сприяє швидкому ефективному перекату.

Колодка в ASICS Gel-Sonoma 6 GTX Розширена в області пальців, та й весь верх відрізняється трохи більшою шириною, в порівнянні з попередніми версіями цієї моделі.

Кросівки ASICS GT – 1000 11 GTX

ASICS GT-1000 11 GTX

Модель Вагга, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS GT-1000 11 GTX 295/250 8 Асфальт З підтримкою

Лінійка GT призначена насамперед для любителів бігу, які потребують підтримки стопи.

GT-1000 11-результат великого оновлення. Пара стала легше на 20 грамів, а друга ключова зміна — злиття в єдине ціле технологій підтримки та торсіонної жорсткості. Тепер під склепінням стопи немає жорсткої пластикової пластини, і скручування запобігають два шари піни різної щільності та особлива структура підошви. Новинка названа Litetruss, і можна сказати, що це нововведення злегка знижує стабільність, але одночасно збільшує плавність ходу кросівок.

Універсальність кросівок дозволяє тренуватися в них як в місті, так і в лісопарковій зоні. Їх підошва цілком готова до зустрічі з різноманіттям поверхонь. А мембрана переводить їх в розряд всепогодних і придатних для бігу в зимових умовах.

Кросівки ASICS GT – 2000 10 GTX

ASICS GT-2000 10 GTX

Модель Вагга, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS GT-2000 10 GTX 302/25 8 Асфальт З підтримкою

GT-2000 10-хороший вибір для бігунів, яким не потрібен надлишок підтримки, але які все ж хочуть щось більш стабільне, ніж просто Нейтральне взуття. У порівнянні з минулою версією моделі у GT — 2000 10 зменшився дроп-різниця між висотою п’яти та носка. Раніше він становив 10 мм, а тепер — 8 мм, що буде зручніше для більшої кількості бігунів.

Кросівки ASICS Gel-Cumulus 23

ASICS Gel-Cumulus 23

Модель Вагга, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS Gel-Cumulus 23 280/230 10 Асфальт З підтримкою

Ще одна модель з багаторічною історією. Gel-Cumulus завжди відрізнялися дуже комфортною амортизацією і якісним підсвічуванням, що дає передбачуване зчеплення навіть із замерзлими поверхнями. Починаючи з Gel-Cumulus 22 до цього додалася підвищена гнучкість. У підошви глибокі канавки, які допомагають рухатися впевненіше і краще відчувати контакт з поверхнею.

У черговій версії задіяна оновлена версія патентованої технології Gel, а в структурі піноматеріалу підошви використані органічні суперволокна, покликані збільшити його зносостійкість. Як і в більшості кросівок ASICS, в Gel-Cumulus 23 можна впевнено бігати по лісопаркових доріжках і стежках.

Перед нами зручні кросівки з хорошою динамікою і високою амортизацією, які підійдуть початківцям і досвідченим бігунам з нейтральною пронацією для участі в марафонських змаганнях і для регулярних тренувань по асфальту і грунтових стежках.

Кросівки ASICS Gel-Pulse 13

ASICS Gel-Pulse 13

Модель Вагга, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS Gel-Pulse 13 300/250 10 Асфальт З підтримкою

Gel-Pulse 13-перевірені часом суперкомфортні кросівки для повсякденного бігу.

Це не Взуття для встановлення швидкісних рекордів, а дуже зручна модель для щоденних тренувань. У новій версії знижена вага, ще більш еластична сітка з поліпшеною повітропроникністю, помітно збільшені амортизація і енерговіддача.

Кросівки явно сподобаються тим, хто шукає взуття з колодкою ширше, і якщо вони сіли зручно, то прекрасно покажуть себе в бігу на дистанції будь-якої протяжності, під час занять в залі та просто на прогулянках.

Кросівки ASICS Gel-Venture 8

ASICS Gel-Venture 8

Модель Вагга, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS Gel-Venture 8 270/252 10 Асфальт З підтримкою

Досить доступний за ціною варіант кросівок для бігу і прогулянок по бездоріжжю. Нова версія Gel-Venture відзначилася більш міцною підошвою і модифікованим протектором, який став ще впевненіше чіплятися за поверхню. В іншому ж це яскравий зразок класичних форм ASICS.

Кросівки ASICS Gel-Kayano 29

ASICS Gel-Kayano 29

Модель Вагга, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS Gel-Kayano 29 299 10 Асфальт З підтримкою

Ця модель випускається з 1993 року і залишається однією з найпопулярніших. Секрет такого успіху в поєднанні комфорту і підтримки, які роблять біг в цій моделі м’яким і стійким. Багато років Kayano вважаються вершиною лінійки бігових кросівок ASICS з підтримкою стопи.

У порівнянні з минулою версією, Gel-Kayano 29 скинули вагу, подолавши психологічну планку в 300 грамів. Як і у моделей серії GT, в нових ASICS Kayano також використовується технологія підтримки Litetruss-відсутність жорсткої пластикової пластини під склепінням стопи.

Міцність — теж сильна сторона Gel-Kayano 29. Вони демонструють мінімальний знос навіть після великого пробігу з різною швидкістю.

ASICS Gel-Kayano 29-надійні кросівки для тренувань і змагань, які підходять для гіперпронаторів. Це добре збалансоване взуття, яке забезпечує чудову стійкість незалежно від відстані та темпу.

Кросівки ASICS Gel-Nimbus 24

ASICS Gel-Nimbus 24

Модель Вагга, г Дроп, мм Покриття Пронація
ASICS Gel-Nimbus 24 290/247 10 Асфальт З підтримкою

Брати-близнюки Gel-Kayano протягом багаторічних перевипусків моделі, тільки без додаткової підтримки стопи. Кросівки Gel-Nimbus 24 пройшли через оновлення, схоже з Kayano: зниження ваги, новий піноматеріал Flytefoam Blast Plus, більш комфортний верх. Кросівки стали більш динамічними, залишившись при цьому еталоном комфортного бігу на довгі дистанції, якими є вже багато років поспіль.

Кросівки підійдуть як початківцям бігунам, так і досвідченим спортсменам середньої або важкої ваги з нейтральною пронацією. Це хороший варіант для комфортного бігу по асфальту і щільному грунту.

На нашому сайті, на сторінці https://hadi.ua/brands/asics ми зібрали огляди взуття ASICS та інших брендів, корисні поради експертів і рекомендації досвідчених спортсменів, щоб ви змогли підібрати ідеальну пару кросівок і бігали з задоволенням.

1 коментар

Залишити відповідь