Керуючий московськими попами у Львові володіє низкою елітного майна (ФОТО)

0
2873

Керуючий Львівською єпархією УПЦ Московського патріархату Архієпископ Львівський і Галицький Філарет (Сергій Іванович Кучеров) володіє п’ятьма дорогими помешканнями у Львові та в Києві, пише Вголос.

У Державному реєстрі речових прав на майно міститься інформація про те, що Сергій Кучеров володіє квартирою загальною площею 92,2 кв м в будинку №34/51 на вулиці Теодора Драйзера в Києві та квартирою загальною площею 91,9 кв м у будинку №5 на площі Князя Святослава у Львові.

Також відомо, що за документами Сергій Кучеров (Філарет) орендує квартиру площею 84,2 кв м в будинку №8 на вулиці Олени Степанівни у Львові. Водночас, за даними джерел, ця квартира перебуває у фактичній власності самого священнослужителя.

Ще одне помешкання, яке офіційно належить РПЦ, а по факту – Сергієві Кучерову – квартира на вулиці Драгоманова 26/8 у Львові.

Відомо також, що за документами Кучеров орендує будинок на вулиці Пасічній, 13 у Львові. По факту, за інформацією джерел, це помешкання також належить священнослужителеві.

Клікайте для збільшення фото

 

Раніше “Вголос” писав про самовільно захоплені землі у Львові та Бродах, де згодом «виросли» церкви Московського патріархату. Так у час, коли Українська церква дбає за духовне збагачення українського народу, московська працює тільки на те, щоб заробляти на прихожанах.

За даними «Вголосу», отці МП ставляться до торгівлі у храмах, як до звичайного бізнесу: купують продукцію за однією ціною, продають за іншою, а заробляють на різниці.

У цьому контексті дуже цікавою є фігура нинішнього керуючого Львівсько-Галицькою єпархією УПЦ (МП)  архієпископа Філарета, справжнє ім’я – Сергій Кучеров. Як відомо, він з 1990 по 1996 рік був іподияконом у патріарха Московського Алексія ІІ (Олексій Рідігер), який, за даними спецслужб, з 1958 року був агентом КДБ під псевдо «Дроздов» та виявляв «антирадянський елемент». Прикметно, що все подальше стрімке кар’єрне зростання Кучерова-Філарета відбувалося саме за протекції Алексія ІІ.

Ще одна важлива у Московського патріархату церковна особистість, тісно пов’язана з життєвим шляхом Філарета Львівсько-Галицького – це намісник Києво-Печерської Лаври, архімандрит, у минулому – член Комуністичної партії Павло (Петро Лебідь). Настоятель Лаври відомий тим, що дуже любить гроші, елітні автомобілі та проросійську позицію. І тут варто згадати, що цей піп у період жорстоких розстрілів на Майдані у 2014 році прирівнював Віктора Януковича до Ісуса Христа.

А у січні 2018 року Павло Либідь заявляв, що на Донбасі воює «невідомо хто невідомо з ким», «у Криму був референдум, а не анексія».

Так-от, цей скандальний настоятель Лаври допомагав архієпископу Галицькому Філарету. Про тісну дружбу двох ієрархів МП свідчить той факт, що впродовж чотирьох років Кучеров-Філарет був скарбником Лаври.

Окрім того, у 2012 році Віктор Янукович нагородив архієпископа Львівського і Галицького Філарета (Кучерова) орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

До відпрацювання завдань російських спецслужб у Московського патріархату в Україні додалися власні бізнес-інтереси, які треба захищати. Адже обіг коштів в українських приходах МП, за підрахунками експертів, сягає $500 млн на рік.

Залишити відповідь