Керівництво УГП хоче вигнати із партії Тараса Чолія

0
1446
Фото: Варіанти

Головна контрольна комісія Української Галицької Партії прийняла рішення зупинити повноваження голови Львівської обласної організації УГП Тараса Чолія та відсторонити його з посади.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила керівник секретаріату “Української Галицької Партії” Ірина Моряк, пише “Кулемет”.

Контрольна комісія також призупинила членство в партії голови і заступника фракції УГП у Львівській обласній раді Тараса Чолія та Івана Щурка до з’ясування усіх обставин по факту події з підписання Меморандуму в Львівській обласній раді 1 грудня.

“Підставою для такого рішення стало ігнорування з боку новообраних депутатів до обласної ради позиції Політради УГП від 19 листопада про неможливість входження у більшість з олігархічними партіями, які представлені в облраді одіозними депутатами
Тому, Політрада вимагає у Ради Львівської обласної організації відкликати підпис під Меморандумом про співпрацю, який вважає “лиш своєрідним висловленням лояльності до нових “господарів” Львівщини”, – йдеться  у повідомленні.
Також, у Галицькій Партії обурені способом голосування за голову Львівської обласної ради і вважають його “приниженням честі та гідності обранців” та «порушенням принципів таємного голосування», передбаченого Регламентом Львівської облради.

Залишити відповідь