Керівника виконавчого комітету Львівської міськради треба притягнути до відповідальності, – депутат (ВІДЕО)

0
136

У Львові засідатиме бюджетна комісія, і депутати викликали на засідання керівників комунальних підприємств, яким найбільше було виділено коштів зі статутних капіталів. Львів’яни повинні знати, куди чиновники міського голови “зливають” бюджет.

Про це повідомив депутат Львівської міськради Юрій Ломага, пише Кулемет.

“Хочу наголосити, що засновником будь-якого комунального підприємства міста Львова є депутатський корпус. Таким чином, зменшення або збільшення статутного капіталу відбувається виключно на підставі ухвали Львівської міської ради. Таке рішення може ухвалити лише сесія міськради. За два роки моєї каденції депутати не приймали жодного рішення про те, що ми збільшуємо чи зменшуємо статутний капітал.

Однак, ми завжди бачимо, що виконавчий комітет Львівської міської ради “вливає” 100-200 мільйонів невідомо куди. За це потрібно притягнути до кримінальної відповідальності пані Наталію Алєксєєву як керівника Виконавчого комітету. Міський голова Андрій Садовий підписує, а пані Алексєєва формує порядок денний – це дві особи, які потрібно притягнути до відповідальності.

Фактично, я заявляю про злочин, правоохоронні органи повинні відкрити кримінальне проводження та допитати, на якій підставі ці дві особи беруть гроші з міського бюджету”, – йдеться у повідомленні Ломаги.

Leave a Reply