Керівник ДП “Містопроект” Іван Квик ховається від громади Львова

1
3760

Сьогодні, 26 квітня, під час акції протесту мешканців Львова під стінами ДП “Містопроект” з вимогою звільнити директора установи, Квик Іван Миколайович не зявився на своє робоче місце. Про це пише ГО “Розвиток громади”.

Учасники пікету вимагають звільнення керівника державного підприємства, через систематичні порушенням своїх службових обов’язків та ігнорування під час розробки низки Детальних планів території у м. Львові думки громади та їх законних інтересів, а також підписання незаконної містобудівної документації, що порушила добробут мешканців вулиць: Волоська, Героїв Майдану, Глінки, Панча, Масарика, Тракт Глинянський, Соснова, Ручай, Варшавська, Стуса, Людкевича, Ів. Франка, Зарицьких, Ген. Кравса, Залісна, Чорновола, селища Брюховичі та інших.

Активісти ГО “Розвиток Громади” та низки інших громадських організації, а також представники ініціативних груп мешканців з різних районів Львова та небайдужі містяни принесли до установи плакати та паперові багатоповерхівки, які символізують неконтрольовану забудову у м. Львові.

До людей вийшов заступник директора Василь Миськів, який виявився не компетентних у запитаннях пікетувальників та пообіцяв, що Іван Квик скоро приїде на робоче місце, бо зараз на терміновій нараді в управлінні архітектури ЛОДА, хоча працівники ДП “Містопроект” кажуть, що він на об’єктів.

А у самому управлінні архітектури ЛОДА у телефоному режимі не підтвердили присутність Квика Івана на нараді. Учасники акції протесту обіцяють зробити її безстроково, допоки директор ДП “Містопроект” не з явиться на своє робоче місце, аби йому особисто висловити вимоги.

1 коментар

Залишити відповідь