Карантин: Львівщина прийняла конгрес Федерації волейболу України (ФОТО)

0
558
Карантин: Львівщина прийняла конгрес Федерації волейболу України, фото ЛОДА

У Трускавці відбувся звітно-виборний Конгрес Федерації волейболу України. З 80 делегатів Конгресу 79 підтримали на черговий чотирирічний термін чинного президента федерації Михайла Мельника.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

Як зауважив наставник чоловічої збірної України та головний тренер волейбольного клубу «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш, титанічна робота федерації впродовж останніх років дозволила підняти статус національної збірної до вельми авторитетного в усій Європі. Він наголосив, що нині умови для проведення навчально-тренувальних зборів уже можна порівняти з багатьма провідними державами, що дбають про розвиток волейболу.

Участь у Конгресі взяли делегати з 26 осередків федерації.

«На Львівщині вперше відбувається така важлива для українського волейболу подія. З кожним роком наша область стає потужнішою у цьому виді спорту, волейболісти Львівщини виступають вдало не тільки на національних чемпіонатах, а й на міжнародних змаганнях, тому, переконаний, що місце проведення Конгресу обрали доволі вдало», – зауважив начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Leave a Reply