Капела «Дударик» презентувала нову мистецьку програму

0
328
Капела «Дударик» презентувала нову мистецьку програму

У Львівському органному залі Національна хорова академічна капела «Дударик» презентувала нову мистецьку програму «Хор Ангелів», присвячену Року Біблії.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

У програмі прозвучали монодії і стихири, авторська духовна музика, переклади для солістів і хору у супроводі оркестру творів Баха, Генделя, Вебера, Арангуеса, Качіні, а також Слєпченко та Кацала.

З хором хлопчиків виступили солісти: Олена Романів (сопрано), Назар Хижий (кларнет), Святослав Роздобудько (сопілка), Олег Ярема (гітара). Акомпануватиме струнний квартет Львівської національної опери.

Диригент – Мар’яна Хижа (головна хормейстериня капели), художній керівник – Дмитро Кацал.

Директор «Дударика» Дмитро Кацал зазначив, що «Хор Ангелів» – це, без перебільшення, 85 хвилин духовної терапії, відживлення і оновлення.

«Це повноводне джерело цілющої музики. Красивої, одухотвореної, віртуозної, світлої і екстрапрофесійної. Програма не нав’язує смислів, не провокує і не силує.  Хор Ангелів, як оаза серед пустелі – спраглого напуває, а втомленій душі дає спочинок. Це чистота і наївність дитячої душі хору хлопчиків, що вміє казати лише правду, водночас тренована незліченними концертними програмами, гастролями і прем’єрами. Це найдорожче обрамлення музикантами і солістами Львівської національної опери. Це програма, що мандруватиме з великим успіхом европейськими сценами. Але, насамперед, вона представляється львівському, а далі українському найріднішому слухачеві», – сказав Дмитро Кацал.


Leave a Reply