Julik (ex.Dzidzio) : Музика – це стиль життя, нею потрібно жити

0
1614

Клавішник та  актор, донедавна  працював в популярному колективі  “Dzidzio” з часів його створення. Декілька місяців тому,  прийняв рішення почати власний проект під назвою JULIK.До здобутків артиста можна віднести одну з головних ролей у повнометражному кіно “Dzidzio. Контрабас” також артист створив чимало ремікс-версії на пісні топових українських артистів. Про це інформує прес-служба Julikа

Julik: “Працюю у найрізноманітніших стилях, від фольку до клубної музики. На даний момент, тек-хаус та хаус є пріоритетним, щоправда, вподобання мають властивість змінюватись”

На студії Julik проводить щонайменше вісім годин, а той більше. Творчість та музика завжди присутня у житті артиста.

Julik: “З впевненістю можу сказати, що фідбек є дуже позитивним, і це мене тішить. Опісля будь-якого виступу, мені надсилають смс, пишуть у соціальних мережах, врешті-решт телефонують з меседжем подяки. Я розумію, що роблю усе правильно, потрібно рухатися далі, робити набагато більше. До слова, знаю що не дарма працюю”

У творчому записнику Юліка планів звісно є чимало. Невдовзі українці матимуть змогу почути ремікси на пісні українських артистів, серед них : Alyosha, Panchyshyn, гурт “Біла Вежа” та інші. Згодом,  відбудеться реліз авторських композицій, перша у радійному форматі, друга у стилі тек-хаус.

До слова, саме сьогодні 22 червня відбувся офіційний реліз remix версії на пісню «Дівчина» проекту «PANCHYSHYN».

“Надзвичайно приємно працювати над якісним українським саундом, з Остапом ми знайомі чимало років. Пісня “Дівчина” , у моїй інтерпретації  набула клубного формату, драйвова та запальна водночас. Танцювальні хвилі, якісний сануд – запорука хіта” – сказав Julik.

“З Юліком ми знайомі давно. Він мені дуже імпонує як музикант-аранжувальник,як діджей. Коли я почув його останні роботи, то одразу зрозумів, що знайшов людину, яка зробить мій трек цікавим і свіжим. Надіюся, що нове звучання пісні сподобається слухачам”, – розповів соліст гурту PANCHYSHYN.

 

Залишити відповідь