Із русла річки Стрий і далі крадуть гравій (ФОТО)

0
1741
Із русла річки Стрий і далі крадуть гравій. Фото: Державна екологічна інспекція України.

Державними інспекторами ДЕІ у Львівській області виявлено факт незаконного забору та вивозу піщано-гравійної суміші із русла річки Стрий місцевими жителями.

Про це пише “Кулемет” з посиланням на Державну екологічну інспекцію України.

“На місце події було викликано слідчо-оперативну групу. Автомобіль завантажений піщано-гравійною сумішшю об’ємом близько 4.5 куб.м. вилучено на штраф майданчик”, – повідомляє Державна екологічна інспекція України.

На даний час проводяться слідчо-оперативні заходи та встановлюються збитки заподіяні внаслідок незаконного добування надр.

Під час спільних заходів ДЕІ у Миколаївській області та Арбузинського відділу поліції виявлено факт незаконної рубки 18 дерев породи «Акація» в полезахисній лісосмузі на території земель Арбузинської об’єднаної територіальної громади.

Загальна сума заподіяної шкоди становить 38094,20 грн.

За даним фактом порушено кримінальну справу, триває досудове розслідування.

Державними інспекторами ДЕІ Поліського округу в ході проведення рейдового заходу спільно з працівниками Баранівського відділу поліції у водоохоронній зоні річки Случ виявлено факт зняття родючого шару ґрунту.

За даним фактом порушника природоохоронного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 53-3 КУпАП. Ґрунт, який був завантажений у причіп правопорушник розвантажив у місце забору.

Залишити відповідь