Із Перемишлянщини стартували навчання з підготовки проектів місцевого розвитку на 2018 рік

0
1278

Секретаріат Конкурсної ради, профільний відділ апарату обласної ради розпочали кущові навчання для потенційних конкурсантів у рамках обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Про це інформує прес-служба обласної ради.

«Ми ознайомили сільських, селищних, міських голів, представників виконавчої влади, громадських організацій, ініціативних груп від Перемишлянського і Золочівського районів з умовами конкурсу місцевого розвитку на 2018 рік, основними нововведеннями, положеннями тощо», – повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Іван Собко.

За словами заступника начальника цього відділу Олени Гвоздик, під час семінару  присутні у формі діалогу ставили запитання, на які працівники відділу дали професійні відповіді.

Голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин подякував представникам облради за виїзний семінар. «Громади вже активно готують проекти для участі в конкурсі», – наголосив він.

Відповідно до графіку у вівторок, 12 грудня, відбудеться семінар у Трускавці.

Підсумовуючи перший день семінару, Іван Собко зауважив, що людей цікавлять семінари, вони активно беруть в них участь та готуються до подачі документів на конкурс. «На реалізацію проектів маємо наступного року 100 млн грн. Сподіваємося, що на велику кількість заявок», – підкреслив він.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Залишити відповідь