Із Львівщини доправили гуманітарну допомогу на Схід

0
1144

Укропівці Львівщини, волонтери Зіновій Гошко (місто Дубляни) та Михайло Левицький (місто Жовква) відвідали українських бійців у Донецькій та Луганській областях. Вони передали їм гуманітарну допомогу, яку минулого тижня зібрали небайдужі.

Загалом волонтерам вдалося зібрати дві морозильні камери, пральну машинку, ящик медикаментів, продукти, автозапчастини тощо.

За словами укропівців, такі звичні для пересічного українця речі вкрай необхідні на фронті.

«Поїздка як завжди була важкою та насиченою. Провідали військових, які чекали на нас. В багатьох відбулась ротація, зокрема прийшли на службу багато жінок, які попри фізичну та психологічну важкість, захищають наші землі. На сході спекотно не лише через обстріли, а й через погоду – бракує питної води, перегріваються автівки, ламається техніка. Не витримав і наш бус, зламався в дорозі, але, з Божою допомогою добрались додому, де продовжуємо готуватись до наступної поїздки», – наголосив укропівець Зіновій Гошко.

Варто зазначити, що укропівці їздять на схід часто і, повертаючись з однієї поїздки, починають готуватися до іншої. Збирають допомогу силами мешканців міста Жовква та району.

Leave a Reply