Із «Європейської Солідарності» виключили двох депутатів, які «прославились» скандальним відео

0
1535
Скриншот відео/Zaxid.net

Рада Львівської обласної організації партії звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника голови ОТГ та закликала Жидачека і Пущака скласти депутатські мандати

Згідно з поданням Ради Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», Центральна Рада прийняла рішення виключити з лав партії депутатів Солонківської та Пустомитівської об’єднаних територіальних громад Миколу Пущака та Андрія Жидачека. Нещодавно згадані особи «прославилися» діями, які не відповідають статусу депутата та суперечать цінностям «Європейської Солідарності».

Як пише Кулемет, про це повідомив на своїй сторінці у ФБ народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка.

«Неприємне, але правильне рішення. 2 грудня відбулось засідання Центральної ради Політичної партії Європейська Солідарність. Згідно з поданням Ради Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», Центральна Рада прийняла рішення виключити з лав партії депутатів Солонківської та Пустомитівської об’єднаних територіальних громад Миколу Пущака та Андрія Жидачека.

Нещодавно згадані особи «прославилися» діями, які не відповідають статусу депутата та суперечать цінностям «Європейської Солідарності».

На останньому засіданні Центральною радою ЄС затверджено також «Кодекс доброчесності депутата». Прописаних в Кодексі норм та правил зобов’язаний дотримуватися кожен депутат від «Європейської Солідарності», в радах усіх рівнів»,- зазначив Синютка.

‼️ Неприємне, але правильне рішення❗

2 грудня відбулось засідання Центральної ради Політичної партії Європейська…

Опубликовано Олег Синютка Четверг, 3 декабря 2020 г.

 

Як повідомлялося, 21 листопада радою Львівської обласної територіальної організації «Європейської Солідарності» прийнято рішення про виключення з лав партії двох її членів: Жидачека Андрія Богдановича, обраного депутатом Пустомитівської міської ради, та Пущака Миколу Зіновійовича, депутата Солонківської сільської ради, за вчинення ганебних дій, які суперечать цінностям партії «Європейська Солідарність».

Поряд з цим Рада Львівської обласної організації партії звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника голови ОТГ та закликала Жидачека і Пущака скласти депутатські мандати.

 

Залишити відповідь