Із Грибовицького сміттєзвалища вивозили гудрони (ВІДЕО)

0
1203

На Грибовицькому сміттєзвалищі на гудронному озері знову відбувається незаконний відбір “кислих гудронів”(другого класу небезпеки після радіоактивних) Авдіївським підприємством ТОВ “Дослідне виробництво”.

Про це повідомив громадський активіст Ігор Муравський.

“Попри відкриті кримінальні провадження, без ліцензії, без сплати будь-яких податків, тим самим завдаючи непоправної шкоди довкіллю і здоров’ю як і місцевим мешканцям, так і мешканцям міст Дубляни і Львова”, – йдеться у повідомленні.

Як пише депутат, зранку місцеві мешканці почали скаржитися на задуху і погане самопочуття, і вирішили під вечір перевірити, що ж таки відбувається знову на гудронових озерах.

“А там “робота кипить” під сутінками ночі, в повітрі відчувався нестерпний різкий запах аміаку (який при взаємодії із сірчаною кислотою перетворюється в сіль, і це при подальшому дає їм змогу безпечно транспортувати, не пошкодивши металеві ємкості, так як сірчана кислота їх роз’їдає), і при підігріві важкі метали мігрують у повітря.

“Один “тір”, який стояв під загрузкою, був заповнений на 50см до верху бочки. Решта два стояли в черзі на загрузку, попри відкриті кримінальні справи два автомобілі чекали своєї черги. Поліція автомобіль, який наповнений розігрітими “кислими гудронами”, забрала на штраф майданчик”, – повідомив Муравський.

Leave a Reply