Із 4 липня львівські трамваї та тролейбуси нагадуватимуть про щоденну хвилину мовчання

0
428

ЛКП «Львівелектротранс» долучиться до щоденного вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Відтепер, орієнтовно о 09.00, у трамваях та тролейбусах марки «Електрон» на зовнішніх таблах-маршрутизаторах замість номера маршруту та напрямку руху буде висвітлюватися гасло «Герої не вмирають!».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«У такий спосіб, перебуваючи щоденно на лінії, ми хочемо, найперше, підтримати тих, хто втратив найрідніших через жорстокі дії агресора, розділити з ними горе та заявити про те, що ми – не забудемо і не пробачимо. А також нагадати іншим, що потрібно пам’ятати тих, хто ціною свого життя тримає для нас небо, а також тих, чиє життя несподівано обірвалося через дії «скаженого» сусіда.

Для нас це не просто флешмоб. На жаль, і у нас є втрати. Із 40 наших воїнів, один загинув під Попасною, один у полоні, одного поранено. Наші працівники також втрачають своїх найрідніших людей, ми співчуваємо їх утраті та підтримуємо усіма способами», – повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, Всеукраїнська хвилина мовчання була запроваджена 16 березня Указом Президента України №143/2022. Вона оголошується щоденно в усіх засобах масової інформації незалежно від форми власності. Її проводять і в закладах освіти та закордонних дипломатичних установах України.

Залишити відповідь